Geçiş Kontrol Sistemleri

Firmamız Kartlı geçiş, Personel Devam Kontrol, Yemekhane Kontrol, Öğrenci Kantin ve takip uygulamaları konularında çeşitli projeler geliştirmiştir. Bu projelerin tamamı online olarak faklı lokasyonlarda gerçekleştirilmiştir.

Kartlı geçiş ; sistemlerinde üretmiş olduğumuz ürünler ile kurumların kapılarına takmış oldukları kart okuyucularımız ile yetki ve seviye bazında geçiş güvenlik otomasyonu sağlanabilmektedir. Bu sistemde bir çok kuruma uzun yıllardır hizmet vermekteyiz ürünlerin donanım ve yazılımları tamamen firmamız tarafından sağlanmaktadır. Yine aynı ürünleri diğer otomasyon sistemlerimiz ile entegre çalıştırabilmekteyiz.

Personel Devam Kontrol ; sistemlerinde firmaların maaş hesaplama sistemlerinde personel giriş ve çıkış saatleri ile hak edişlerinin otomatik hesaplanması sağlanmaktadır. Bu kapsamda kart okuyucu ve yazılımlar hem lokal hemde merkezi olarak takip edilebilmektedir.

Yemekhane Kontrol ; geliştirmiş olduğumuz yazılım ve ürünler sayesinde firmaların yemekhanelerinde kontrol sağlanmaktadır.

Öğrenci Kantin ve takip uygulamaları ; bu gün okulların bir çoğunda öğrecilerin nakit para taşıması kurmuş olduğumuz sistemler sayesinde ortadan kalkmıştır. Öğrenciler kendilerine tanınmış olan ürünlerden belirlenen limitler dahilinde kantin ve yemekhanelerden faydalanmaktadır ve veliler uzaktan web üzerinden öğrenci aktivitelerini izleyebilmektedir. Aynı sistem ile öğrenci devam kontrol imkanı da sağlanmaktadır. Access kontrol ürünlerimiz MedicalPark, Antalya Tıp Fakültesi gibi bir çok müşteride başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.