Son yıllarda fazlaca adını duyduğumuz bir kavram inovasyon.sağdan soldan duyduklarımızı bir kenara bırakırsak inovasyon süreçleriyle, planlamasıyla, yarattığı değerlerle tüm kurumlar için çok ciddi bir konu. Şirketler artık dahiler değil inovatif çalışanlar istiyor.

Eğer bu konuda eğitim almak invasyon kültürüne siz de dahil olmak istiyorsanız ve üniversitedeyseniz şanslısınız teb bankasının üniversite öğrencileri arasında inovasyonu bir kültür olarak yaygınlaştırmayı amaçlayan bir eğitim programı var.hangi bölümde olursanız olun üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencisiyseniz akıl fikir kampüsüne sizde katılabilirsiniz.

Başvurunuzu şurdan yapabilirsiniz.başvururken referans olarak üniversitenizden bir öğretim görevlisini verirseniz şansınızı artırmış olursunuz.

Not:

Kampüse ben geçen hafta katıldım kesinlikle katılmanızı öneririm.İnovasyon eğitimi fed training tarafından veriliyor.ayrıca bankanın üst düzey yöneticileriyle de sohbet etme imkanınız var.bunun dışında fazla sıkılmamamız için outdoor aktivitelerde düşünülmüş.her yönüyle dört dörtlük bir deneyim olduğunu söylemeliyim.

Eğitim teb bankasının cumhuriyet köyde ki formasyon akademisinde iki gün sürüyor.gürültüsüz,rahat şehirden uzakta iyi seçilmiş bir mekan.dinlenmiş olarak ayrıldığımı söylemeliyim.